کریستیانو رونالدو فاتح توپ طلای 2019 ؟!

نشریه کوریره دلو اسپورت امروز گزارش داد که شواهد و قرائن نشان می دهد که کریستیانو رونالدو برنده توپ طلای 2019 شده است.

کریستیانو رونالدو مثل تمام سال های اخیر یکی از نامزدهای اصلی توپ طلا محسوب می شود. او امسال میان 30 نامزد اولیه قرار دارد و به عقیده بسیاری جنگ توپ طلا بین او، لیونل مسی و ویرژیل فن دایک خواهد بود.

رای گیری نهایی تازه شروع شده و باید دید خبرنگاران در نهایت توپ طلا را به کدام یک خواهند داد با این حال اتفاقی چند روز پیش رخ داد که نشان می دهد که رونالدو شانس بیشتری برای کسب این عنوان دارد.

هیئتی از نشریه فرانس فوتبال چند روز پیش در تورین حضور داشت و میهمان کریستیانو رونالدو بود. در این ضیافت شام، فابیو پاراتیچی مدیر فنی یوونتوس نیز حضور داشت. ملاقاتی که قطعا با هدف و منظور خاصی ترتیب داده شده بود. یک مصاحبه اختصاصی از سوی فرانس فوتبال با رونالدو نیز بر شائبه ها افزوده است.

دوم دسامبر(11آذر) برنده نهایی توپ طلا مشخص خواهد شد و اگر ادعای کوریره دلو اسپورت صحیح باشد، رونالدو به ششمین توپ طلای خود دست خواهد یافت. او فصل گذشته با یوونتوس سوپرکاپ و نیز اسکودتو را فتح کرد و با تیم ملی پرتغال نیز قهرمان لیگ ملت های اروپا شد.

لیونل مسی هم که فقط با بارسا به قهرمانی لالیگا رسید و البته برای ششمین بار فاتح کفش طلا شد، چندی پیش به عنوان بهترین بازیکن سال فیفا برگزیده شد. دو ماه پیش نیز فن دایک توانسته بود مرد سال یوفا شود.

باید دید رونالدو انتقام این دو شکست را در توپ طلا خواهد گرفت یا دست او امسال هم مثل سال پیش از توپ طلا کوتاه می ماند. فعلا که شواهد به سود اوست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *