صدرنشین جدید جدول DxOMark مشخص شد: میت 30 پرو

میت 30 پرو با دریافت بالاترین امتیاز دوربین از سایت DxOMark عنوان صدرنشینی را به خود اختصاص داد و جای گلکسی نوت 10 پلاس 5G را گرفت.

پرچمدار هواوی پس از پشت سر گذاشتن تست دوربین سایت مذکور در تست عکسبرداری 131 امتیاز و در تست فیلمبرداری 100 امتیاز را کسب کرد و با امتیاز کلی 121 و 4 امتیاز بالاتر از گلکسی نوت 10 پلاس 5G در صدر جدول قرار گرفت.

کارشناسان سایت DxOMark می گویند میت 30 پرو با دوربین اصلی 40 مگاپیکسلی، سنسور فوق عریض 40 مگاپیکسلی، حسگر 8 مگاپیکسلی تله فوتو و سنسور زمان پرواز سه بعدی خود در تمامی آزمایشات عکسبرداری خصوصاً در زمینه بافت و کاهش نویز موفق ظاهر می شود و با برقراری بهترین بالانس بین این دو فاکتور عکس هایی بسیار باکیفیت خلق می کند.

میت 30 پرو در زمینه فیلمبرداری نیز درخشان ظاهر می شود و با کسب 100 امتیاز و یک امتیاز کمتر از گلکسی نوت 10 پلاس 5G در رتبه دوم قرار می گیرد. نور دهی عالی و عملکرد فوق العاده لرزشگیر، برگ های برنده و عملکرد نه چندان مناسب در نور کم نقطه ضعف آن اعلام شده است.

دوربین سلفی میت 30 پرو نیز امتیاز کلی 93 (97 در قسمت عکسبرداری و 88 برای فیلمبرداری) را کسب کرد و با اینکه نتوانست عنوان بهترین دوربین سلفی را کسب کند ولی جزو پنج تای اول در رده بندی DxOMark قرار گرفت.

کسب رتبه اول دوربین در سایت مذکور دستاورد بزرگی است اما تاریخ نشان داده این عنوان چندان دوامی نخواهد داشت. ولی تا آمدن پرچمدار بعدی، دارندگان میت 30 پرو می توانند به خاطر کسب این رتبه فخر فروشی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *