جواد نکونام: تا بعضی‌ها باشند استقلال نتیجه نمی گیرد

بازیکن پیشین استقلال گفت: متاسفانه بعضی ها کارهایی در استقلال کرده‌اند که حتی بعضی از خود بازیکنان می گویند تا اینها هستند این تیم نتیجه نمی گیرد.

جواد نکونام

استقلال در شهرآورد بزرگ پایتخت با یک گل شکست خورد تا این باخت حواشی زیادی به همراه داشته باشد. جنجال‌ها بر سر پنالتی از دست رفته استقلال ادامه دارد و بعضی از هواداران از بازیکنان عصبانى هستند.
اتفاقات رخ داده در دربی باعث انتقادهای زیادی شد چون همه توقع داشتند این تیم برنده باشد تا بتواند بعد از مدت ها دوباره به صدر جدول بازگردد و شانس اول قهرمانی در لیگ برتر باشد.

جواد نکونام بعد از شکست استقلال در دربی ۸۹ در خصوص این بازی گفت: مدت‌هاست درباره استقلال حرف نمی‌زنم چون متاسفانه اگر درباره باشگاهم حرف بزنم متهم می‌شوم. به همین خاطر خیلی وقت‌ها در قبال اتفاقاتی که افتاد و دل همه ما استقلالی‌ها را به درد آورد، سکوت کردیم. همیشه بازی هاى استقلال را می بینم و اگر نتیجه نگیرد ناراحت می شوم مثل تمام هواداران. مثل زمانى که در اسپانیا بازى می کردم ولى تمام نتایج استقلال را دنبال می کردم.اما به نظرم دیگر سکوت جایز نیست چراکه باشگاه استقلال پرطرفدار است و باید به خاطر هواداران دل شکسته واقعیت‌ها را بگوییم. آنها توقع دارند و از شب گذشته پیام‌های زیادی برای من ارسال کرده‌اند که چرا سکوت کرده‌اید و حرف نمی‌زنید؟

من هم به عنوان یک استقلالی‌ خودم را مسئول می‌دانم.

کاپیتان سابق تیم‌ملی در ادامه تصریح کرد: هر مربى وارد باشگاه می شود به خاطر ماندن و داشتن قدرت بیشتر درون تیم و باشگاه با آقایان کنار می آید و تمام مربیان که از استقلال جدا شدند به مسائلى این چنینی اعتراف می کنند.تا زمانی که بعضی ها در استقلال باشند این تیم نتیجه نخواهد گرفت. به اعتقاد من برای آنکه استقلال بتواند دوباره موفق شود باید از حضور این افراد پاکسازی شود. چند سال از جدایی من از استقلال می گذرد؟ آخرین بار در آن زمان قهرمان شدیم و بعد از آن دیگر هیچوقت به قهرمانی در لیگ برتر نرسیدیم. چه اتفاقاتی در این سال ها افتاد؟ چقدر افشاگری ها شد؟ ولی متاسفانه اشتباهات ادامه پیدا کرد تا به اینجا رسید و حالا برای همه ثابت شده تا این افراد در استقلال باشند باشگاه نتیجه نمی گیرد.کاملا قابل پیش بینی است که اگر این ها بمانند استقلال در آینده هم ناکام خواهد بود و نتیجه نخواهد گرفت. بحث من فقط بازى دیروز نیست. کلیه تصمیمات باشگاه در این چند سال را می گویم. متاسفانه آنها کارهایی در استقلال کرده‌اند که حتی بعضی از خود بازیکنان می گویند تا اینها هستند استقلال نتیجه نمی گیرد.
بازیکن سابق استقلال تاکید کرد:امیدوارم که یک بار برای همیشه این پاکسازی صورت بگیرد و استقلال نجات پیدا کند. این افراد در پشت پرده اقداماتی علیه استقلال می کنند و ماهیت آنها هم مشخص است. با این شکل مدیریت هم باشگاه نتیجه نمی گیرد و به نظرم مسئولان باید تصمیم دیگری بگیرند.
نکونام در پایان صحبت های خود با فارس تاکید کرد: اینها تنها نکاتی بود که خود را مسئول می دانستم تا آنها را به زبان بیاورم. امیدوارم یک نفر پیدا شود که سرانجام این پاکسازی را انجام دهد و استقلال نجات پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *