اجرای برنامه اندرویدی در گوگل کروم

ARC Welder یکی از ابزارهای توسعه ی نرم‌افزار عرضه شده توسط کمپانی گوگل است که روی مرورگر گوگل کروم قابل استفاده بوده که این امکان را به کاربران می‌دهد تا هر اپلیکیشن اندرویدی که تمایل داشته باشند را در یک فضای مجازی بدون نیاز به گوشی یا تبلت‌های اندرویدی اجرا کنند.

ARC Welder اجرا اندروید در کروم

این قابلیت گوگل کروم و اجرای اپلیکیشن های اندرویدی در کامپیوتر برای برنامه نویسان که نیاز به اجرای فایل‌های apk. و تست آن ها دارند بسیار اهمیت دارد.

به واسطه این قابلیت گوگل کروم دیگر نیاز به محیط‌های توسعه ی اپلیکیشنی (IDE) مثل اندروید استودیو نخواهد بود که با استفاده از آن‌ها نیاز است تا یک ماشین مجازی ساخته و فایل apk مد نظر خود را روی آن اجرا نمود. با نصب پلاگین ARC Welder ، بدون نیاز به داشتن ماشین مجازی، می‌تواند اپ‌ های اندرویدی ناتمام را برای سایر developer ها یا برنامه نویسان ارسال کرده و آن ها نیز این اپ ها را در گوگل کروم خود تست کنند.

ARC Welder این مزیت را دارا است که به سادگی شما را قادر خواهد ساخت تا هر اپ اندرویدی را به یک اپ کروم مبدل سازید و این کار صرفاً با چند کلیک ساده انجام خواهد شد و همین مسأله منجر می‌گردد تا توسعه‌دهندگان با سهولت بیشتری بتوانند پروژه‌های خود را منتشر کنند. البته علاوه بر این پلاگین، یکسری امولاتور اندروید نیز به بازار عرضه شده که کاربران سیستم‌ عامل‌ های مختلف مانند ویندوز و مکینتاش می‌توانند به سادگی اقدام به اجرای اپ‌ های اندرویدی روی سیستم خود کنند.

قابل ذکر است که این پلاگین روی مرورگر های دیگری مانند اپرا(Opera) نیز قابل نصب می باشد. برای نصب این پلاگین میتواند بر روی لینک زیر کلیک کنید.

Google Chrome ARC Welder

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *